• Petra Drahoňovská LinkedIn

PhDr. Petra Drahoňovská - Career Designer

kariérový kouč & lektor

design kariérových nástrojů & aplikací

 

www.CareerDesigner.cz

Jako kariérový kouč & lektor pomáhám lidem ve chvílích, kdy stojí na důležitých životních křižovatkách, které ovlivňují nebo mohou ovlivňovat jejich kariéru.

 

Zaměřuji se nejen na podporu lidí v hledání “té pravé práce”, ale také, jako autorka konceptu "Já s.r.o." (www.jasro.cz), na podporu lidí při budování osobní značky a osobního online marketingu

 

Moje vize, kterou mě těší naplňovat, je vytvářet kariérové aplikace i tištěné nástroje tak, aby forma kariérového koučinku byla dostupná a srozumitelná maximálnímu počtu lidí. A aby se dovednost self career managementu stala běžou součástí našeho rozvoje.

 

I proto jsem založila projekt Career Designer, která se zaměřuje na tvorbu těchto nástrojů s čistým, hravým, ale funkčním, funky designem, mezi které patří právě třeba Kariérový diJÁř. 

 

Budu ráda, když ti, kteří nemají čas nebo prostředky na pravidelné osobní schůzky s kariérovým koučem, budou pracovat na seberozvoji a řízení vlastní životní cesty sami, právě třeba díky těmto nástrojům, knihám či aplikacím, a bude skvělé, když dobrý design přispěje k tomu, že je to navíc bude opravdu bavit.

o autorce

grafika Markéta Kudláčová

www.maketadesign.cz

tisk a kompletace Indigo Design

www.indigodesign.cz

fotografie agentura Alfréd Kašpar

www.alfredkaspar.cz

 

výroba eko desek a sešitů Forewear a Chráněné dílny Focus Vysočina

www.forewear.cz a www.focusvysocina.cz

Career Designer Petra Drahoňovská kariérový kouč career coach autor diJÁř DYARY diarYO