top of page

Petra Drahoňovská, autorka Kariérového diJÁře, o něm říká: 

 

... diJÁř vznikl na základě mojí praxe kariérového kouče  a lektora ...

... opírá se o stovky životních příběhů lidí a jejich potřeb ...

... do sady originálních pracovních listů diJÁřem jsem zapracovala nejen zajímavý mix aktuálních kariérních technik z celého světa, ale také  vlastní metodologii, která jsem ladila posledních 5 let během kariérových workshopů a koučinků ..." 

praxe v kariérovém poradenství a koučování

od 2009

několikanásobný držitel Národní ceny kariérového poradenství

praxe

v rozvoji lidí a lektorování

od 2004

Kariérový diJÁř je určen všem, kteří chtějí vědomě řídit svoje (nejen) kariérní rozhodnutí. A protože ani náš život není jen o práci, tak i Kariérový diJÁř obsahuje další témata, nejen ta profesní.

 

O čem tedy práce s Kariérovým diJÁřem je? Je o:

  • motivaci

  • práci s vizí - co od života chci

  •  sebe reflexi

  • ... a o času na pravidelnou životní inventuru, alespoň jednou ročně

Práce s Kariérovým diJÁřem vám pomůže vědomě se rozhodovat ve chvíli, kdy budete stát na důležitých životních křižovatkách.

 

V Kariérovém diJÁři najdete nejdůležitější základní otázky, které by vám položi každý kariérový kouč ještě před tím, než se pustí do konzultace vašeho životopisu. Kariérový diJÁř vás zároveň učí přemýšlet o vaší profesní cestě v širším kontextu vašeho soukromého života, a to zapojením obou mozkových hemisfér (pracuje s emocemi i fakty). K tomu, abyste vědomě a úspěšně řídili svůj život může stačit i jeden den pro vaši "inventuru" v roce!

 

Kariérový diJÁř není klasickým kalendářem s kolonkami na měsíce a dny, není místem pro to, abyste si zapsali, kdy a kde máte zítra schůzku nebo kdy jdete k zubaři. Kariérový diJÁř má pomalejší tempo - dává prostor podívat se na váš život jednou za rok pěkně v klidu, s odstupem, jako byste se dívali z ptačí perspektivy.  Je místem, kde můžete své minulé zkušenosti i budoucí nápady zapsat, nakreslit, nalepit, dát do grafu… prostě si před očima nechat vyrůst otisk vašeho minulého i budoucího roku života. Udělejte první krok k úspěšnému řízení vaší kariéry právě teď!

bottom of page